Field Style (1.0.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Focus
gu: કેન્દ્રિત

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Active
gu: સક્રિય

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
