Field Style (1.0.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Icon
is: Táknmynd

en: States
is: Stöður

en: Active
is: Virkt

en: Style
is: Stíll
