Field Style (1.0.3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Focus
ja: フォーカス

en: Actions
ja: アクション

en: Remove
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Icon
ja: アイコン

en: States
ja: 状態

en: Active
ja: アクティブ

en: Normal
ja: ノーマル

en: Style
ja: スタイル

en: Italic
ja: イタリック

en: Properties
ja: プロパティー

en: Add more
ja: さらに追加

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Text value
ja: テキスト値
