Field Style (1.0.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Style
ka: სტილი

en: Italic
ka: დახრილი
