Field Style (1.0.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Focus
km: ផ្ដោត​លើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Active
km: សកម្ម

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
