Field Style (1.0.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
