Field Style (1.0.3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Focus
pa: ਫੋਕਸ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
