Field Style (1.0.3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: States
ro: Stări

en: Active
ro: Activ

en: Style
ro: Stil

en: Font Family
ro: Familie font

en: Italic
ro: Cursiv

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Text value
ro: Valoare text
