Field Style (1.0.3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Focus
sk: Fokus

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Active
sk: Aktívny

en: Normal
sk: Normálny

en: Style
sk: Štýl

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Italic
sk: Šikmé

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Text value
sk: Text
