Field Style (1.0.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Focus
sl: Fokus

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Active
sl: Aktiven
