Field Style (1.0.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
