Field Style (1.0.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Style
te: శైలి
