Field Style (1.0.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Focus
ur: توجھ

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Active
ur: فعال

en: Normal
ur: عمومی
