Field Style (1.0.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Focus
af: Fokus

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Active
af: Aktief

en: Normal
af: Normaal
