Field Style (1.0.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Active
am: ገባሪ
