Field Style (1.0.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Focus
dz: ཆེད་དམིགས།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
