Field Style (1.0.4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Focus
el: Εστίαση

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Active
el: Ενεργό

en: Normal
el: Κανονικό

en: Style
el: Στυλ

en: Italic
el: Πλάγια

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
