Field Style (1.0.4) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Icon
fr: Icône

en: States
fr: États

en: Active
fr: Actif

en: CSS Selector
fr: Sélecteur CSS

en: Font Family
fr: Famille de fonte

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Italic
fr: Italique

en: Hover
fr: Survol

en: Properties
fr: Propriétés

en: Add more
fr: Rajouter

en: Font Style
fr: Style de police de caractères

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Profile Picture
fr: Image du profil

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts

en: Text value
fr: Valeur textuelle

en: Add Font
fr: Ajouter une police de caractères
