Field Style (1.0.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Focus
gl: Foco

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: States
gl: Estados

en: Active
gl: Activo

en: Style
gl: Estilo

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Italic
gl: Cursiva

en: Properties
gl: Propiedades

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
