Field Style (1.0.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Focus
hr: Fokus

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Active
hr: Aktivno

en: Normal
hr: Normalno

en: Style
hr: Stil

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
