Field Style (1.0.4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Focus
hu: Fókusz

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: States
hu: Állapotok

en: Active
hu: Aktív

en: Normal
hu: Általános

en: Style
hu: Stílus

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Italic
hu: Dőlt

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Text value
hu: Szöveges érték
