Field Style (1.0.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Focus
hy: ֆոկուս

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
