Field Style (1.0.4) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Focus
id: Fokus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Icon
id: Ikon

en: States
id: Status

en: Active
id: Aktif

en: Style
id: Gaya

en: Italic
id: Miring

en: Properties
id: Properti

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Text value
id: Isi teks
