Field Style (1.0.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Focus
kk: Тұс

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Active
kk: Белсенді
