Field Style (1.0.4) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Focus
kn: ಫೋಕಸ್

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Font Family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Italic
kn: ಇಟಾಲಿಕ್

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
