Field Style (1.0.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Focus
ku: جەختکردن

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Active
ku: چالاکە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
