Field Style (1.0.4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: States
lt: Būsenos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Normal
lt: Normalus

en: Style
lt: Stilius

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Add Row
lt: Pridėti eilutę
