Field Style (1.0.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Focus
mr: दृष्टीक्षेप

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Active
mr: सक्रिय

en: Normal
mr: साधारण
