Field Style (1.0.4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Focus
my: ဗဟို

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Italic
my: စောင်းရန်
