Field Style (1.0.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Focus
nn: Fokuser

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Active
nn: Aktiv
