Field Style (1.0.4) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Focus
pl: Aktywuj

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: States
pl: Statusy

en: Active
pl: Aktywne

en: Normal
pl: Zwykły

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: Style
pl: Styl

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Italic
pl: Kursywa

en: Properties
pl: Właściwości

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Add More
pl: Dodaj więcej

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
