Field Style (1.0.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Active
ps: فعال

en: Style
ps: ډول

en: Italic
ps: رېوند

en: Properties
ps: ځانتياوې
