Field Style (1.0.4) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Focus
pt: Foco

en: Remove
pt: Remover

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Icon
pt: Ícone

en: States
pt: Estados

en: Active
pt: Ativo

en: Style
pt: Estilo

en: Font Family
pt: Tipo de Letra

en: Italic
pt: Itálico

en: Properties
pt: Propriedades

en: Add more
pt: Adicione mais

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Text value
pt: Valor de texto
