Field Style (1.0.4) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Focus
ru: Фокус

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Icon
ru: Иконка

en: States
ru: Состояния

en: Active
ru: Активно

en: Normal
ru: Нормальный

en: CSS Selector
ru: Селектор CSS

en: Style
ru: Стиль

en: Font Family
ru: Семейство шрифтов

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Italic
ru: Курсив

en: Properties
ru: Свойства

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Breakpoints
ru: Точки останова

en: Text value
ru: Текстовое значение
