Field Style (1.0.4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Focus
tr: Etkinleştirme

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: States
tr: Durumlar

en: Active
tr: Etkin

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Italic
tr: Eğik

en: Properties
tr: Özellikler

en: Add more
tr: Ekle

en: Google Fonts
tr: Google Yazıtipleri

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Text value
tr: Metin değeri
