Field Style (1.0.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Focus
eo: Fokuso

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Active
eo: Aktiva
