Field Style (1.0.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Focus
eu: Fokatze

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Active
eu: Aktiboa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Style
eu: Estiloa

en: Italic
eu: Etzana

en: Text value
eu: Testu balioa
