Field Style (1.0.4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Focus
hi: केंद्र-बिंदु

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Icon
hi: चिन्ह

en: States
hi: अवस्थाएं

en: Active
hi: सक्रिय

en: Normal
hi: सामान्य

en: Style
hi: अंदाज

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Text value
hi: पाठ मान
