Field Style (1.0.4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Focus
ne: केन्द्रित

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Active
ne: सक्रिय

en: Normal
ne: साधारण

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: Google Fonts
ne: गुगल फन्टहरू
