Field Style (1.0.4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: States
oc: Estats

en: Active
oc: Actiu

en: Style
oc: Estil

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Italic
oc: Italica

en: Properties
oc: Proprietats

en: Add more
oc: Rapondre

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
