Field Suggestion (1.0.0-alpha10) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Ignore
he: התעלמות

en: Limit
he: גבול

en: Select
he: בחר

en: Usage
he: שימוש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -
