Field Suggestion (1.0.0-alpha10) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: About
my: အကြောင်း
