Field Suggestion (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: View
gl: Ver

en: Exclude
gl: Excluír

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Limit
gl: Límite

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Suggestions
gl: Suxerencias

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -
