Field Suggestion (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: View
mn: Харах

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
