Field Suggestion (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Exclude
bs: Isključi

en: Field name
bs: Ime polja

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: - Select a field type -
bs: - Izaberite tip polja -
