Field Suggestion (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Exclude
fa: استثنا

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Limit
fa: محدوده

en: Usage
fa: کاربرد

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: - Select a field type -
fa: - نوع فیلدی انتخاب کنید -
