Field Suggestion (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select a field type -
jv: - Milih tipe field -
