Field Suggestion (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Limit
ar: حد

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - Select a field type -
ar: - اختر نوع الحقل -

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
