Field Suggestion (1.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: - Select a field type -
bn: - ফিল্ড টি কোন শ্রেণীর তা বাছুন -
