Field Suggestion (1.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер
